Poduszki ergonomiczne

– Mój pierwszy kontakt z poduszką ergonomiczną miał miejsce w trakcie kursu rebirthingu – mówi pani Marzena. – Pierwszy raz w życiu czułam się tak dobrze. Ułożyłam się na plecach, na macie, po czym prowadzący kurs przyniósł mi poduszkę ergonomiczną, która podłożona pod głowę pozwalała zachować prosty kręgosłup a jednocześnie unieruchomiła głowę w miękki, komfortowy sposób.

Pani Marzena wkrótce potem zakupiła poduszkę ergonomiczną w jednym ze sklepów internetowych, oczywiście sugerując się marką tej, którą spotkała na kursie.

– Odkryłam następnie, że mogę leżeć na boku i wciąż dzięki niej mieć prosty kręgosłup, przy całym tym komforcie, jaki daje poduszka ergonomiczna.

Dziś pani Marzena nie wyobraża sobie życia bez tej poduszki.

– Zabieram poduszkę dosłownie wszędzie, ponieważ gwarantuje mi stuprocentowy odpoczynek i regenerację. Poza tym do dziś nie zrezygnowałam z fundowania sobie sesji rebirthingu w domu, także poduszka jest ciągle „na miejscu”.

Poduszka dostępna jest w wielu różnych wersjach kolorystycznych. Można się też pokusić na unikatowe materiały, z których bywa wykonana, na przykład z materiałów przyjaznych alergikom, dzięki czemu wypoczynek jest całkowity.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *