Pościel hotelowa

Podstawową cechą pościeli hotelowej, cechą która wyróżnia pościel hotelową, jest ponadstandardowa wytrzymałość idąca w parze z odpornością na zabrudzenia. Dzięki temu pościel hotelowa służy placówkom hotelowym przez wiele lat, nie tracąc nic ze swych podstawowych walorów. Aby tak było, pościel hotelowa jest wykonywana starannie, gwarantując komfort wypoczynkowy jak również komfort w obsłudze utrzymania ruchu.

W zależności od wystroju wnętrz hotelu, w ofertach proponowane są opcje wyjątkowo atrakcyjne, począwszy na cenach pościeli, poprzez wzornictwo, a kończąc na wielu wariantach kolorystycznych. Przy tym do mitów należy włożyć przekonanie, że pościel hotelowa oznacza produkty nudne i jednobarwne, bowiem w ofercie jest chociażby pościel hotelowa gładka, satynowa, bawełniana oraz tkana w pasy. Natomiast zgodzić się trzeba z niemal mityczną wytrzymałością pościeli hotelowej. Jakość wytrzymałości idzie w parze z doskonałymi cenami.

Temperatura prania pościeli hotelowej wynosi od 60o do 90o. Pościel hotelowa szyta jest na zakładkę, co znacznie ułatwia aplikowanie pościeli – na indywidualne zamówienie dostępna jest pościel na guzik.

Pościel hotelowa jest po prostu wariantem atrakcyjnym również ze względu na szeroka paletę rozmiarów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *